bilgesistem-finaleincebanner

MuzikKitaplari.com

MüzikKitaplari.com  şirketimizin internet üzerinden online satış yapmak üzere kurulan  satış mağazasıdır.  Mağazamızda değişik kategorilerde 1000′den fazla kitap/ürün bulunmaktadır. Bu kitaplar arasında kendi yayınlarımızın yanı sıra Türkiye’de üretilmekte olan ve halen satışta bulunan bütün müzik kitapları da bulunmaktadır.

Mağazamızın kataloğunda; Genel Müzik, Müzik Eğitimi, Solfej, Müzik Felsefesi, Müzik Teorisi (Kuramları), Şarkı-Ses, Opera, Pop-Caz, Müzik Sözlükleri ve Ansiklopediler, Besteciler, Türk Müziği, Müzik Yazılımları, Yaprak Nota, PDF nota ile Müzikal Öykü ve Anı kitapları yer almaktadır.

Çalgı kategorisinde ise Piyano, Keman, Flüt, Gitar, Viyola, Viyolonsel, Kontrabas, Obua, Org, Klarnet, Saksafon, Bağlama, Mandolin, Orkestra, Melodika, Bando, Orff, Ud, Ney, Kanun, Tanbur, Bateri, Mızıka çalgılarına ilişkin kitap ve metodlar bulunmaktadır.

Müzik kitapları sektöründe Türkiye’de bir ilk olan ve 19 Mayıs 2007 tarihinde açılan sanal mağazamızda, her türlü kredi kartı ile ya da banka/PTT havalesi yoluyla haftanın yedi günü (7 x 24) ve her saatinde online alış veriş yapılabilmektedir. Siparişler ödemeyi takiben kargo ile müşteri adresine gönderilmektedir. Bonus kart sahiplerine ise vade farksız 3 taksitle alış-veriş olanağı sunulmakta, 150TL.nin üzerinde siparişlerden kargo bedeli alınmamaktadır.

Mağazamızı ziyaret etmek etmek için lütfen buraya tıklayınız:

MuzikKitaplari.com